6 senelik ilişkim bitti. Çok kötüyüm?

Gizli Üye

6 senelik ilişkim nerdeyse 1 günde bitti. 2 senedir uzaktan bir sekilde ilerletiyorduk. Son 6 aydır o başka ülkeye gitti. Seneye dügünümüz vardı. Arada tartısmalarımız oluyordu. İlgisiz tavırları oluyordu. Ama sevdiğini biliyordum. Bi gün ben cok hasta oldum ve bu 2 gün boyunca dogru düzgün hatrımı sormadı hatta 1 gün hiç mesaj dahi atmadı. Ben kızdım mesaj atıp cevap vermedi. Aradım kaç kere sonunda açtı. Ben kızdım hakkım helal değil artık sesimi duymayacaksın dedim. Cok seyler söyledim. O da özür dilesem de mi affetmezsin dedi ne için dileyeceksin onj bile bilmiyorsun engellicem dedim engelleme işe giriyorum aricam seni dedi. Ben engelledim. Çünkü sanki benim bunu yapmamı bekliyormus gibi hissettim. O normalden yazdı seni seviyorum özür dilerim bu kadar. Ertesi gün de saçma bir operatör mesajı gönderdi. Ben cevap vermedim. Simdi 1 hafta oldu ayrılalı bugün instagramdan bi kaç kızı takip etmeye başlamış. Benim ona attığım yorumları kaldırmıs. Çok canım yanıyor. Konduramıyorum. Biz 4 sene aynı evde yaşadık. Hayatım hiç yolunda gitmiyor. Herkes evlenmemizi beklerken bunları yaşıyorm. Yıkılmış durumdayım. Boşanmış gibi hissediyorum

6 senelik ilişkim bitti. Çok kötüyüm?
8
2
Görüşünü yaz