İki kişiyle de sevgili gibiyim. Gerçeği bilmiyorlar. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Görüştüğüm 2 kişi var. İkisi de benden hoşlandığını söyledi. Ben de onlara söyledim. İkisiyle de aynı tanışma sitesinde tanıştım. Onlar benimle tanıştıktan sonra o uygulamayı kaldırdılar. Bana başkasıyla görüşüp görüşmediğimi sorduklarında onlara sadece kendileriyle konuştuğumu ve görüştüğümü söyledim. Birinci kişi benden 4 yaş büyük, başka bir şehirde çalışıyor. Liseyi yarım bırakmış. Ailesi benim yaşadığım şehirde yaşıyor. Bu şehre geldiği zaman bana uzun süre vakit ayırdı. Beni kıskandığını söylüyor, hatta eski ilişkilerimden bile bahsetmemi istemiyor. Ve beni geçmişimle yargılamıyor. Onunla el ele bile yürüdük, ilk kez bir erkekle el ele yürüdüm. Başka bir erkekle konuştuğumu bilse büyük ihtimalle biter. İkinci kişi ise benim yaşımda. Tıp okuyor. Benden arkadaşlarına da bahsetmiş ve beni onlarla tanıştırmak istediğini söyledi. Görüşmeyi hep düşündüğünü ama sınavlardan dolayı yeni ayarlayabildiğini söyledi. Sonra da benden hoşlandığını söyledi ve benim kendisine olan düşüncelerimi, ne hissettiğimi sordu. Ben de ona "benim de hislerim var tabii" dedim. Sonra üniversite konusu açıldı, ben de üniversite için muhtemelen başka bir şehre gideceğimi söyledim. O da bu konuşmadan 40 dk sonra falan uzak mesafe ilişkisi yürütüp yürütemeyeceğimi sordu. Ben de biraz kararsız bir ifadeyle "yürütürüm" dedim, o da "beni üzmemek için böyle söyledin bence" dedi. Akışına bırakalım diye karar verdik. Sonra "Senin sevilmeye ihtiyacın var, benim de, ben seni severim" dedi. O da muhtemelen başka bir erkekle konuştuğumu bilse benimle iletişimi keser. Aklım çok karışık. İkisi de bana çok iyi davranıyor. Sizce ne yapmalıyım? İkisine de duygularım var.

Güncellemeler:
1 ay
Güncel
İki kişiyle de sevgili gibiyim. Gerçeği bilmiyorlar. Ne yapmalıyım?
62
59
Görüşünü yaz