Erkek arkadaşım hep yarı yarıya ödemek istiyor gözümden çok düşüyor böyle olunca. Yanlış mı düşünüyorum?

Gizli Üye

Bakın linç yemek istemiyorum herkes fikrini söylesin sadece. Ben erkek parası yemek isteyen ya da bi erkeğin parasına ihtiyacı olan bi kız değilim. Ama büyüdüğüm aile gördüğüm şey hep erkeğin kadına para ödetmemesi oldu yani böyle gördüm bunu doğru bildim hep. Babam abim herkes böyledir bizde. Asla bi kadına hesap ödetmezler. Şu anda sevgilim var durumuda gayet iyi. Nereye gitsek yarı yarıya yapıyor hesabı. Arada hepsini ödüyor ama yine benden bekliyor bi şey hissediyorum. Cimri mi yoksa çok mu akıllı anlamadım. Benim cebimde param var maddi bi sıkıntım yok ama gerçekten hiç böyle alışmadığım için soğuyorum yanımda bi erkek var gibi hissetmiyorum acayip düşüyor gözümden. Sizce bu kafamı değiştirmem mi gerekiyor yanlış mı düşünüyorum doğru olan onun yaptığı mı? Her zaman yarım saatlik yoldan gelir beni alır eve de bırakır o konuda iyi hakkını yiyemem mazot fiyatları malum her erkek yapmaz ama hesap konusunda da böyle ne diyorsunuz?

Erkek arkadaşım hep yarı yarıya ödemek istiyor gözümden çok düşüyor böyle olunca. Yanlış mı düşünüyorum?
43
34
Görüşünü yaz