Yardım edin eski sevgilimden kurtulamıyorum?

Gizli Üye

Birkaç yıl önce arkadaş aracılığıyla bir çocukla tanıştım o zamanlar aşırı masum ve iyi niyetliydi. Herkes öyle biliyordu doğrusu. Karşılıklı olarak birbirimizden hoşlanmaya başladık bi cahillik ettim ve onu tamamen tanımadan teklifine evet dedim çıkmaya başladık. İlişki ilerledikçe korkunç biri olduğunu gördüm meğer başı beladan eksik olmazmış. Kendimi korumaya ve çevremi korumaya çalıştım. Bir süre sonra şehir dışına taşındılar. Ayrılmayı bilmem kaç kere denedim her ay bu konu geçiyordu öyle diyim. Ama çok ciddi tehditler aldım korktum. En sonunda bir şekilde ayrıldık ayrıldıktan sonra birkaç kez gelip özür diledi yazmaya başladı. Gördüğüm yerde kaçıyodum her yerden de engelledim bir dönem çıldıracaktım nerdeyse. Baya zaman geçti hayatıma yeni biri girdi. Bunu öğrendikten sonra tekrar bana sardı. İlişkimiz esnasında korkudan bazı yalanlar söylemiştim ama yemin ederim bunlar büyük ve kötü şeyler değil. Evimi vs bilsin istemiyodum adresimi farklı söylemiştim. Nasıl oluyor bilmiyorum şu an tüm bilgilerimi öğrenmiş alakalı alakasız yerlerde paylaşıyor. Sapıklık derecesine geldi. Nasıl olur da hala beni unutmaz bu kadar takıntı haline getirir. Nolur yardım edin bir şekilde kurtulmam lazım ailemin arkadaşlarımın kulağına gitsin istemiyorum. Mezarda mı huzur bulacağım illa 😓😓

Yardım edin eski sevgilimden kurtulamıyorum?
6
5
Görüşünü yaz