Yardimci olunn lutfen birinin fikrine cok ihtiyacim var?

Gizli Üye
Simdi bi arkadas ortaminda bi cocuk vardi sonra o arkadaslarla bulustugumuz gece cocuk bana cok ilgili davrandi sohbet etmeye calisti vs vs hatta saat gec olmasina ragmen yururken daha fazla beraber olmak icin yolu uzatiodu sonra o gece cocuk bana mesaj atti ve baya sohbet ettik flort gibi bisey olmustuk sonra 1 hafta boyunca konustuk ama 1 hafta boyunca hep ilk mesaji o yaziyodu ben 1 kere bile yazmamistim gunduz calistigi icin geceleri birkac saat sohbet ediyoduk telefonda konusarak. Cocuk surekli iltifat ediyodu falan benim de ilk zamanlar hosuma gidiyodu iyi anlasiyoduk ama sonra cocuk bana birden itici gelmeye basladi bu durumu arkadasima anlattigimda cocugu benden daha da soguttu sonra ben cocugun 2 ay sonra bursaya okumaya gidecegini uzak mesafe yapamayacagimi bahane ederek konusmayi kestim keserken cocuk beni ikna etmeye calisti ama olmadi sonra bana istedigin zaman yazip arayabilirsin dedi ben de sen de oyle dedim sonra gecen gun yine bu arkadas ortamindaki bulusmada denk geldik hic konusup sohbet etmedik ama vedalasirken sarildik sonra ben nedensizce eve gelince cok pisman oldum keske bitirmeseydim dedim sizce napmaliyim surekli ortamda denk gelicez ama bundan sonra. Simdi sorum o yazar mi yoksa ben mi yazmaliyim
benim icin cok onemli lutfen yardimci olun
yaz
A seç
yazma o yazar kesin
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Yardimci olunn lutfen birinin fikrine cok ihtiyacim var?
3
2
Görüşünü yaz