Eski sevgilim, sevgilisini benimle aldatmış. Sevgilisine söylemeli miyim?

Gizli Üye

selamlar, eski sevgilim ile konuştuğumuzda sevgilisi ile ayrıldıklarını dile getirmişti. bunun üzerine oturmak konuşmak için arkadaşça buluşma planladık buluştuk sonrasında ise pişman olduğunu kötü hissettiğini sebgilisi ile bitiremediğini söyledi ve daha sonra konuşmadık. Ama bu durum içimi yiyor kıza söylemeli miyim bilmiyorum yarın öbür gün benim başıma gelirse ne yapacağım

Eski sevgilim, sevgilisini benimle aldatmış. Sevgilisine söylemeli miyim?