Yoruldum artık lütfen bir akıl verir misiniz?

Gizli Üye
Ağustosta düğünüm var başka bir şehire gelin gideceğim ve herşeyi kendimiz yapıyoruz. Bir tek düğün salonunu kayınpederimgil tuttu. Ailelerden hiçbir şekilde destek yok (ben düğün istemedim kayınpederim düğünsüz Olmaz dedi) kayınvalidem gitmiş kuaförü ayarlamış ilk başta içime sinmişti kuaför ama sonradan içime sinmedi ve başka bir kuaför beğendim oraya gitmek istediğimi söyledim. Daha düğünüme iki ay var istersen randevu da alabilirim ama maalesef kayınvalidem diğer kuaför tanıdık ayıp olur iptal ettiremem dedi. O kadar kötü saç yapıyor ki.. Neyse bunu da geçtim. Kendi yaşadığım şehirden gelinlik beğendim. Resmen aşık oldum. Fiyatı 6000 tl bunu üç ay öncesinden söyledim haber verdim gelinlik beğendiğime dair o gelinliği istediğime dair ama onlar kendi şehirlerinden gelinlik alınmasını uygun görüyorlar tanıdıkları varmış daha ucuz olurmuş. Tuttuğumuz Evin iki odasının boyanması gerek kimse demiyor ki biz boyatırız. Nişanlım hem evin kirasını ödüyor (boş eve 4 aydır kira ödüyor bu devirde ev bulamadığımız için) hem 60.000 liralık eşyaların borcunu ödüyor hemde evin bütün eksiklerini halletmeye çalışıyor. Bunlar olması gereken şeyler ama zoruma gidiyor. Kayınpederim de gidiyor kendine özel 3.000 liraya sandalye alıyor. Biz kılı kırk yararken. Benim televizyonum bile yok daha.. Bunlar da önemli değil ama herşeyi 24 yaşında ki adamın üstüne yıkıyorlar. Ve istediğim hiçbir şey olmuyor. Haksız mıyım arkadaşlar?
Şımarıklık mı yapıyorum? Artık nişanlım ile aram bozulmaya başladı çünkü çok üzülüyorum ilişkiye yansıyor. Nasıl bir yol izlemem gerek bu saatten sonra, ne yapmam gerek? (babam yok, anne ve abim ile yaşıyorum)
Yoruldum artık lütfen bir akıl verir misiniz?
2
1
Görüşünü yaz