Sevgilimi çok seviyordum fakat en yakın arkadaşıyla aldattım fakat sevgilim hala bilmiyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye

Sevgilimi çok seviyorum fakat en yakın arkadaşları asırı yakışıklı. Sevgilimle ve en yakın erkek arkadaşlariyla kafede oturuyoruz falan en yakın erkek arkadaşı karşımda oturuyordu ve bana bakıp duruyordu dekolteli giymistim göğsüme yüzüme dudaklarıma gözlerime bakıyordu sonra sevgilim tuvalete gitti o sırada benden instegramimi istedi bende verdim sevgilimin arkadaşı diye ( çocuk bu arada acayip yakışıklı) sevgilim beni eve bıraktı falan en yakın arkadaşı bana yazdi çok güzel olmuştun diye falan sonra bana seni istiyorum tarzı şeyler yazdı bende cevap vermedim sonra evime kadar geldi kapıyı açtım direkt öpmeye başladı beni ben de istemeden karşılık verdim dün gece beraber olduk ve sevgilim hala daha bilmiyor. Tekce bu arkadaşıyla değil diger arkadaşlarıyla da aldattım ve hala daha bilmiyor çok pişmanım onu kaybetmek istemiyorum.. gidip her seyi söylemeli miyim?

Sevgilimi çok seviyordum fakat en yakın arkadaşıyla aldattım fakat sevgilim hala bilmiyor ne yapmalıyım?
9
4
Görüşünü yaz