Parasız adamla evlenmek dünyanın en saçma şeyi?

Birtanetek
Kadınlar neden maddi durumu kötü bir erkekle evlenip daha sonrasında da gurursuzca bir yaşam tercih eder? Yani ondan bundan ya da ailelerinden para istemek zorunda kalıyorlar hiç evlenme o zaman daha iyi hayır yani adamlar da ağzını açıp tek kelime etmiyor kadın başkalarından para isterken Çünkü işlerine geliyor şimdi hepsi gelecek burada her kadın senin gibi paraya mı bakıyor falan diye edebiyat yaparlar çünkü işinize geliyor Yani limon satan kimi adam var kadına bakıyor ve kadını başkalarına muhtaç etmiyor evet böylesi de var ama çoğu erkeğin işine geliyor kadının dilenmesi çok garip gerçekten akıl mantık yok mu bu kadınlarda anlamıyordum parasız adamla evlenmek dünyanın en kötü şeyi bence
Güncellemeler:
6 gü
Sırf bu yüzden hiç kız arkadaşım yok çünkü hepsi kocamın zengin olduğunu bilip benimle beraber tatile gidip tatil paralarını da bana ödetmek istiyorlar zaten benim gibi zengin kadın da yok artık O yüzden böyle canım sıkıldığı zaman kahve içeceğim kimse yok kahve paralarını bile onların ben ödüyorum öf yeter pis fakirler
Parasız adamla evlenmek dünyanın en saçma şeyi?
7
3
Görüşünü yaz