Kocam beni aldatiyormu? Ayrilmalimiyim?

Gizli Üye
Arkadaşlar ekimin 7 si 2017 den beri eşimle 4 yıl nişanlı kaldık Temmuz 2021de evlendik neredeyse 1 yıllık evliyiz esimin agzindan bu zamana kadar hiç terbiyesiz bir laf duymamistim bu sefer her kavgada bana pis pis şeyler söylemeye başladı her şeyi yapardı ama bu kelimeleri kullanmazdi onun bu şekilde yapması beni bir anda soğuttu barıştık ama ben eskisi gibi olamadım 4 bucuk aylık hamileyim kavganın olduğu gün bna el kaldirmisti bağırdım çağırdım çocuğa birsey olucak diye sonra bna tekrar pis kelime kullandı zoruma gitti bende ona kullandım ve artık ona eskisi gibi olamıyorum kullandığı kelimelerden dolayı galiba oda eskisi gibi olamiyor barıştık beni cinsel olarak istemiyor önceden ben hiç hazirlanmasam bile ona güzel gelirdi ama şimdi hazirlansam bile gözü görmüyor eskisi gibi candan opmuyor sarilmiyor bebeğimiz olucak diye ayrılmak istemiyorum eşimden başka kimsem yok yanımda aşk şarkıları dinliyor hayatında birimi var diyorum hayir diyo yeminler ediyo hergun ruyamda esimin beni aldattığını görüyorum bazen konuştuğunu kelimenin anlamını bilmiyor sanki hayatında baskasi varmış gibi konuşuyor örnek seninle iliskiye girmekte güzel diyor bende başka kiminle güzel diye sorduğumda oyle demek istemedim diyo bana sıcak gibi davranmaya çalışsada içinden gelerek yapmıyor hissediyorum beni eskisi gibi sık sık aramiyo sevdiğini dile getirmiyo hep küçümser şekilde saka yapıyor yok oran çirkin buran çirkin brnim yaptığım esprileri bahane ediyo ben kucumsuyormusum ama yıllardır aynı espleriler simdi niye sorun oldu diyorum biraz uzun oldu yardım edin ne yapmalıyım?
Kocam beni aldatiyormu? Ayrilmalimiyim?
6
0
Görüşünü yaz