Arkadaşlar bu dolandırilmak mi sizce? Ve onu sevdirmemin bir yolu var mı?

dmla90
Bence dolandirilmakta değil. Ne olduğunu bilmiyorum. Ben birine deli gibi aşık oldum hala aşığım film ismi gibi "Dolandırıcısina aşık olan kadın" Zaten evde kaldım. Bu apayrı bir durum birde gittim ona aşık oldum. Beni hiç bir zaman zorlamadi hiç bir zamanda çok sevdiğini söylemedi ama benim sevgimi de deli gibi kullandı. 😢 İlk benden vercem diye 100 lira istedi verdim. Tabi o geri verdimi vermedi. Sonra biraz zaman geçti Damla çok borcum var dedi 600 lira daha verdim. Ama ben bir aşığım bir seviyorum bir deliyim bildiğiniz gibi değil. 😢😢 Her neyse sonra bana bir akşam kızmıştı Sık arıyorum diye bende bunun koyu bir BJK taraftarı olduğunu bildiğim için gittim ona orjinal üç yıldızlı bjk forması aldım. O gün kent meydanında Bjk forması bulamadım beyefendi küsmesin diye gönlünü almak için önce çok iyi kaliteli bir mağazadan 221 liraya Lacos aldım. Daha sonra ben bununla Birlikte oldum. Bir gün de ben yine birlikte olmak istedim ev parasını da ben ödedim. Şimdi beni Instagramdan faceden her yerden engelledi bir watshaapım da duruyor ordan da engellemesin diye sık sık yazamıyorum velhasıl kelam böyle oldu hala aşırı seviyorum herşeyi gitmesin diye yaptım ama o artık beni sevmediğini söyledi sevdirmemin artık bir yolu yok mu?
Arkadaşlar bu dolandırilmak mi sizce? Ve onu sevdirmemin bir yolu var mı?
4
2
Görüşünü yaz