Neden böyle davranıyor? Sizce bir derdi mi var?

simalsitare
Birçok ilişki kocuna bu soruyu yönelttim ama hiçbirinden bir geri dönüş alamadım. Artık neredeyse kalbim çatlayacak...

bir erkek " ben ilişki konularında ciddiyimdir, eğer uyarsak diğer adımlar atılmalıdır fakat ben şu an o durumda değilim." derse neyi kastetmiş olur? Durumu da tam olarak şöyle: yurt dışında para yetiştirmesi gereken akrabaları varmis. Yoğunmus, bana vakit ayiramazmis. Çünkü bu tür iliski konularinda ciddi bir adammis ve sayet böyle bir yola girerse diğer adımları atarmış fakat şu an onu yapacak yani evlenecek durumda degilmis. Bana bu mesaji baya uzun yazdı.
Sonra ben "benimle bir gelecek düşünmez misin?" Diye sorduğumda bana "zamanim yok, umarim doğru kişiyi bulursun" dedi. Belki doğru bizizdir dedigimde de "Zamana bırakalım, görelim" dedi. Nasıl yani beni başkasına layık görebiliyor mu? Beni nasıl da gözden çıkartmış dedim. Hayal kırıklığına uğradım çünkü ben aşkından adim gibi emindim. Bu adami sırf ümitlenmemek için 6 ay boyunca gözlemledim.
bu erkek bana daha önce bir tane bile olsun saygısızca bir eylemde bulunmadı bana karşı ilgiliydi. Hatta birkaç arkadaşı sürekli beni gözlüyordu. Bana karşı olan aşkından öyle emindim ki bu adam bana yanık falan diyordum. Bazen ortadan kaybolurdum sonra geri döndüğümde yüzündeki, gözlerindeki korkuyu ve aşkı öyle bir belli ederdi ki acaba ben bu adama çok mu acı çektiriyorum diye düşünürdum. Goz kırpardı. Bana dokunmaya, sarilmaya çalışırdı. Ben yoruluyorum diye, daha az yap derdi. Dertlerimle ilgiliydi, hep tavsiye verirdi. Gözlerini gözlerimden ayirmazdi. Heyecandan konuşamaz yutkunurdu. onu bende sevdim zamanla. Fakat nedense ben ona karsi cok basit bir adım attığımda havalanmaya başladı. Tamam saygılı, iyi ama sanki ben ona adim atınca iliskideki hevesi kayboluyordu. Düşünün: ben kendi kendime sordum. Acaba ben mi abartıyorum, onun hareketlerini yanlış anlıyorum, acaba bana karşı ilgisi yok mu diye ama cogu iliski kocunun videolarındaki bütün maddelerde uymaz yani!
Neden böyle davranıyor? Sizce bir derdi mi var?
1
1
Görüşünü yaz