Görümce meselesi?

Gizli Üye
Uzun yıllardır bir birlikteliğim var ve sonunda çok şükür düğünümüz olucak ve sevdiğim adamın kız kardeşiyle aramız gerçekten kötü duvarlarımız var birbirimize karşı beni sevmiyor diye düşünüyorum artık ama nedenini de bilmiyorum işte napmış olabilirim diye kendimi yiyorum bazen abisini sevmekten başka ne olabilir ki benim kalbim çok kırılıyor çok üzülüyorum ben isterdim ki sevdiğim adamın kız kardeşiyle kardeş gibi olmak aslında kalbim hala olmak istiyor bu olanlara rağmen ama kardeşi hep bana soğuk istemsiz uzak ne yapsam da uzak olacak sanki ben sevdiğim adam için bir çok kez alttan aldım ama kız kardeşi bana hep seviyeli hep duvarları olan biriydi hatta bu duvarlar yeni yeni ilk yıllarımızda oluştu beni arayarak abimi bırak demesiyle benim de güvenim kaybolmuştu kız kardeşine karşı ama ben gene de sevdiğim için göz ardı ettim neyse bu kardeşi yüzünden maalesef kavgalarımız da oluyo arada sevdiğim de farkında olayın elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor ama ben kardeşi konusunda güvenmiyorum yani uzun lafın kısası ben gene iyi düşünmek istiyorum yapıcı olmak istiyorum bu konu hakkında artık yıpranmak istemiyorum kardeşine karşı nasıl bir yol çizmeliyim aramızı düzeltmek için neler yapabilirim fikirleriniz neler?
Görümce meselesi?
2
1
Görüşünü yaz