Yaşadığım sevgilimin açık film izlediğini öğrendim ve istemediğimi söylediğim halde devam ediyor bunun için ayrılmak abartı mı?

Gizli Üye
2 seneden fazladır beraber yaşadığım sevgilimi açık film izlerken yakaladım bağımlıyım dedi başta bir şey demedim sonra sadece bunun beni rahatsız ettiğini, bunun aldatmadan çok da farklı olmadığını söyledim ama sonra her fırsatta yaptığını gördüm bunu bir sorun olarak da görmüyor (tedavi vs için) ve arkamı döndüğüm an yapıyor. Sürekli bununla beynimi meşgul etmek istemiyorum ve ayrılmayı düşünüyorum (bunun için ayrılırsan yalnız ölürsün’cüler, hayatıma bir daha erkek almak mı? Asla.) ama çok uzun zamandır birlikteyiz ona çok alıştım çok seviyorum hem de buna değer mi diyorum ama sürekli bunu yapıp yapmadığını düşünmek istemiyorum bütün özgüvenim yerle bir oldu kendimi zaten beğenmiyordum iyice nefret ettim ve bunları bildiği halde devam ediyor. Sorunlu bir hayatı var diye de üstüne gitmek istemiyorum ama bu şekilde de ben mutlu değilim ve mutsuz oldukça aramıza da yansıyor haliyle yani hiçbir şey yokmuş gibi davranamıyorum. Ne bitirebiliyorum ne devam edebiliyorum. Bazı kızlara da inanamıyorum gerçekten erkekler o adamların o kadınları şeyyaptığını düşünüp mü tatmin oluyor sanıyorsunuz kendileri o kadınları şeyyaptığını düşlüyorlar. Aldatmak için illa yatakta basmak gerekmiyor.
Yaşadığım sevgilimin açık film izlediğini öğrendim ve istemediğimi söylediğim halde devam ediyor bunun için ayrılmak abartı mı?