7 ay sonra birden gelen eski sevgili?

ROZA_rose

Bundan 1 buçuk yıl önce bir çocukla tanışmıştık. Sonrası klasik süreçler işte... Buluşmuştuk, beğenmiştik, sevmiştik, güvenmiştik , aşık olmuştuk birbirimize... 7 ay sürdü ilişkimiz, zaman kısa ama yaşananların yıllar kadar doluluğu olan bir ilişkiydi bu. İkimizde yeteri kadar puan almamıza rağmen atanamamıştık. Yurt dışına gidecegim demişti. İtiraz etmedim, edemedim... yanında oldum, tamam dedim, planlarımızı yaptık. Giderken çok zorluklar çekti, o benim erkeğim ona asla sırtımı dönemem dedim ve yaşanan herşeyde yanında oldum, yanında oldum diyorum ama bu öyle sade bir olmak değildi, öz amcama yalvarmıştım onu yurt dışına yanına alması için hem de henüz 4 aylık bir süreçteyken sevgililiğimiz, öyle gözlerim görmüyordu ki ondan başka bir şey, dünyanın öbür ucuda olsa ne farkeder bu aşk varken diyordum... Daha anlatamadığım bir çok fedakarlık yapmıştım. Kadınıydım çünkü yanında olmalıydım, parasızmış işi yokmuş umrumda değildi, bunlar olurdu ama onsuz olmazdı derdim. Neyse uzun uğraşlar sonucu gitti yurt dışına, o süreçte neler yaşadım Allah bilir içimi. Gitti... gittiğin gün sanki gurbette kalan bendim, her yer yabancıydı... planlar yapmıştık onlara güveniyordum, işleri yolunda gitsin, sonra ben de gidecektim, bu hayalle daha sıkı sarılmıştım işlerime. Gittikten 1 ay sonra tam bir ay sonra bir gece yarısı ben yürütemiyorum deyip bir mesajla terk etmişti. Gece saat 2 buçuk hiç unutumayıyorum o geceyi. Şok olmuştum, nasil, neden, bu olamaz, donmuştum... Bu kadar güven vermeseydi ikna olurdum, ama olamıyordum o an... Bu duyguları o an hepsini içimde yaşamıştım. Ona ise sadece bir soru sormuştum o mesajına cevaben -bana duygularında bir değişiklk var mı, demiştim. Bir kaç gündür var demişti. Bu cevaptan soracağım hiç bir şeyin anlamı yoktu, duygum degişti dedikten sonra ben bir neden sorsam ne sormasam ne, kapıları yüzüme kapatmış beni evim bildiğim kalbinden kovmuştu bir kere... itiraz etmedim, tamam dedim.. Ama içim yangın, sıgamiyorum hiç bir yere , gecenin bir yarısı gidemiyrm bir yere öyle bir yürek acısı o an.. Yataklara düştüm, aylar geçti , bu süreç beni çok değiştirdi. Ben bambaşka oldum, olumlu bir değişimdi bu. Tam olarak ilişki danışmanlarnın bahsettiği türden bir değişim yaşamıştım. Tam 7 ay geçmişti. 7 ay boyunca bir kez bile dönmemişti bana, sanki yok olmuştu, numaramı silmiş, beni hesaplarından engellemiş ( ki ben ayrıldığmz geceden sonra asla peşinden gitmemş bir mesajmla dahi rahatsızlk vermemiştm) sanki bana ismini bile unutturmak istercesine kaybolmuştu ortadan. Ve şimdi bugün tam 7 ay sonra bana instagramdan ulaştı yine gece 2 buçukta. Sesli bir mesaj gönderdi, acmadım o an , açamadım, sabah uyandım sesi dinlemek için, geri almış mesajını. Hikayelerime bakmış. Neden 7 ay sonra neden bir insan yapar bunu. Ağladım , dönsede affedmem, bize yazık ettiği günü unutamam, emeklerimi bir ayrilik mesajına siğdiracak kadar basite almasnı sindiremem artık. Çünkü biz birlkte çok güzldik. Bir erkeğin unutamayacağı bir kadınlık yapmıştım ona
7 ay sonra birden gelen eski sevgili?
6
0
Görüşünü yaz