Sevgilimin evine ondan habersiz girip ona kahvaltı hazırlasam hoşuna gider mi?

Gizli Üye
Kendisi yarın beni evinde birlikte kahvaltı yapmaya davet etti. Az çok neler hazırlayacağını tahmin ediyorum, yemek konusunda biraz beceriksiz kendisi çünkü :D ya çok pişmiş ya da hiç pişmemiş bi patates kızartır, tavaya yapışmış yumurta veya menemen yapar (menemeni güzeldir hakkını yemeyeyim :D) ve çay demleyip kahvaltılıklardan koyar. Ona kaçta uyanacağını sordum 9 veya 9 buçuk gibi uyanır hazırlarım demişti, benim de 9 buçuk civarı gibi gelmemi istedi. Ben de şöyle yapayım diyorum, 6'da gideyim ona ve evine gireyim (nolur nolmaz diye gizli bi yere sakladığı anahtarı var onunla giricem eve) ve güzel bi kahvaltı hazırlayayım ona diyorum. Aklımda pankek (reçel, bal ve çikolatayla yemeye bayılır), mini pizza (buna da ben bayılırım kfjejf), sucuklu yumurta, patates kızartması ve domates salatalık biberle yaptığım bi salata yapmak var. Bir de kahvaltılıklardan koyup güzel bi çay demlerim diyorum. Hoşuna gider mi? Ters bi tepki vermesinden korkuyorum çünkü ben biraz utangaç bi kızım, biraz yüzsüz olsam umursamazdım ama değilim maalesef :D
Güncellemeler
1 yıl
Güncelleme: Çok mutlu oldu 😊😍😍 Ters bir tepki alacağımdan ve hazırlık yaparken uyanacağından korktum ama neyseki hiçbiri olmadı. Her şey hazırken en son çayı demlerken uyandı sadece. Onun dışında her şey çok güzel geçti. Yorumlarınız için teşekkür ederim ❤
Sevgilimin evine ondan habersiz girip ona kahvaltı hazırlasam hoşuna gider mi?