Uyananlar bakabilir mi yorumunuza çok ihtiyacım var?

Gizli Üye
Birine karşı sevgim bitmeden bir ilişkiye başladım. İlişkinin 3-4. Aylarında yanlış gördüğüm bişey olduğunda ağzıma sürekli bitti kelimesini alırdım. Yani sevgilimi çok kırdım üzdüm. Belki de 5 defa bitti dedim. Tekrar onun çabasıyla barıştık. İlişkinin 9. Ayında son bir aydır benim ona yaptığımı bana yapıyor. Ama ben görüştükçe ona karşı hislerim olduğunu anladım ve bu davranışı bıraktım. Arkadaştık onunla. Başkasını severken kabul etti beni. Arkadasken eski sevgilimi anlatiyodum. Her neyse çok büyük kavga ettik. Seni sevmiyorum istemiyorum. Son zamanlar sana yazasim bile gelmiyor. Gün içinde konuşmayı uzun tuttuğun için yazmıyorum sana dedi. Mesajlasmayi sevmez normalde sesli ya da görüntülü konuşurduk saatlerce. Ama şu an aile evindeyim bu mümkün değil bende konusmadikca ya da az konuştukça üzülüyorum. Beni istemedigini onu rahatsız etmemi istedikten sonra her yerden engellemisti. Bir gün sonra wpden ve instadan engelimi kaldirdi. Ne yapmak istiyor sizce yazicak mi ya da bana o kelimeleri söylediği için pişman mi
Uyananlar bakabilir mi yorumunuza çok ihtiyacım var?
4
3
Görüşünü yaz