Kocasını sevmeyen bir kadın 30 yıl oğlu için düzeni bozmamak için evli kalır mı?

Tarık345
Karımı bana zenginim diye zorla vermişler bu yüzden 30 yıldır evliyiz herşeyi bir görev gibi yaptı. Ben bunu çok sonradan öğrendim bilmiyordum yoksa asla evlenmezdim. Sürekli onu aldattım boşanmak istedim kabul etmedi yuvamı yıkmam dedi. Sevdiği için mi kabul etmiyor yoksa düzenini mi bozmak istemiyor. Sevmeyen bir kadın 30 yıl sadece oğlu ve düzenini bozmamak için katlanır mı?
Kocasını sevmeyen bir kadın 30 yıl oğlu için düzeni bozmamak için evli kalır mı?