İhanete uğradığımı öğrendim, kendimi çok çaresiz hissediyorum. Bu enkazın altından nasıl kalkacağım?

Gizli Üye
3 sene sevgili kaldık. İlk ve tek sevdiğim adamdı. Sonrasında evlenme kararı aldık ve evlendik. Sürekli dualar ediyordum Allah'a. Böyle bir eş nasip ettiği için. O kadar mutluydum ki. Çevremde ki herkes eşim hakkında çok güzel yorumlar yapıyordu. Ne kadar efendi, ne kadar iyi kalpli bir eşin var diyorlardı. Çok şanslısın diyorlardı. Normalde geceleri uykudan asla uyanmayan, sabaha kadar deliksiz uyku çeken ben gece saat 3 civarı uykudan uyandım. Uyandığımda eşimin yanında olmadığını farkettim. Sessizce kalktım, yatak odasından dışarıya çıktım. Mutfağın ışığı yanıyordu, mutfağın kapısının önüne doğru gittim. Eşim kısık sesle telefonda konuşuyordu. Aniden içeri girip kiminle konuştuğunu sordum, telefonu kapattı panikle. Ne telefonla konuşması, telefonda konuşmuyordum ki dedi! Telefonunu vermesini istedim, vermemekte direndi. Zorla telefonunu aldım, arama kayıtlarına girdim. Selim diye kaydedilmiş biriyle konuştuğunu gördüm. Yanında o numarayı aradım, telefonu bir kadın açtı. Açar açmaz aşkım noldu ya, niye kapadın dedi. Kim olduğunu sordum, asıl sen kimsin dedi. Bu numaranın sahibinin karısıyım dedim, telefonu yüzüme kapattı. Ertesi gün kendi telefonumdan aradım. Kadınla konuştum, herşeyi itiraf etti. Meğer 1 senedir ilişkileri varmış. Eşim iş çıkışı kadınla görüşüyormuş. Ayrıca kadında evli, kocasının bu durumdan haberi yok. Hani hayatta bazı şeyleri konduramazsınız birtakım insanlara. O öyle biri değil, o asla yapmaz dersiniz. Benim için eşim öyleydi, öyle bir insandı. Ben işten gelecek acaba ne yemek yapsam, hangi tatlıyı yapsam, onu nasıl mutlu etsem, nasıl memnun etsem, gün boyu yorulmuştur eve gelince neler yapabilirim diye düşünürken o eve gelmeden evli bir kadınla birlikte olup geliyormuş. Ben bu enkazdan nasıl çıkacağım arkadaşlar?
Güncellemeler
7 ay
@KürkMantoluHayri ❤️
İhanete uğradığımı öğrendim, kendimi çok çaresiz hissediyorum. Bu enkazın altından nasıl kalkacağım?
87 Görüş