Dediğim dedik bir sevgili size her istediğini yaptırabilir mi?

Redamancy-4 u
Söylediğinde ısrar eden yapıya sahip birisi ile sevgili ya da eş olsanız onun her istediğini yapar mısınız?
Dediğim dedik bir sevgili size her istediğini yaptırabilir mi?
#reda
Güncellemeler
1 yıl
Yapamazdım galiba ya severim evet onun istekleri her zaman benim için bir adım önde olur ama iyi niyetimi suistimal ederse aniden sevgim bitebilir.
Dediğim dedik bir sevgili size her istediğini yaptırabilir mi?