Başka bir kızla evleniyor napicam Ölüyorum? Yalvaririm bakın?

Gizli Üye
Bir kiz var heryerden takiplesiyorlar. Yinede sevgilisi oldugunu bilemezdim sonucta takiplesiyolar diye. Twitterda kizin 5 takipcisi var ve tek erkek o. Kiz bi söz paylasmis yarimsin dostumsun falan onun basharfini yazmis. Sonra profiline cicek koymus elinde yüzük var. Benim nasil bi aci hissetigimi bilemezsiniz. Instagram biosunada cocugun basharfini yazmis.

adama gelirsek gerci adam demeye bin sahit ister. Numarami silmemis hikayelerime bakiyo whatsapta. Madem deliler gibi asik oldun bi yola girdin nisanlisin numarami niye silmedin?
Nolur bana bisey diyin bu gece cok zor benim için agliyorum sadece "önüne bak" gibi bir teselli benim yuregime su serpmeyecek nolur empati kurun
Başka bir kızla evleniyor napicam Ölüyorum? Yalvaririm bakın?