İlk buluşmadna önce çocuğu uyarsam nasıl olur?

Gizli Üye
Amacı baya one night ya da fb belli. Açıkcası ben öyle istemiyorum yani baştan. Eğer senin istediğin tamamen bu yöndeyse buluşmayabiliriz benim için sorun olmaz. Ama takılırız vakit geçirirz diyorsan tabiki buluşmak isterim desem olur mu? Ne tepki verir kötü mü olur böyle söylemek sizce.
Buluşnca söyle diyebilirsiniz ama uzaktan gelcek az da flörtöz ilerledi konuşma beklentisi var biliyorum ama ben ilk buluşmadan istemem dediğim gibi ve hayır demede iyi değilim :(
Güncellemeler
1 yıl
Hala vaktim var iptal edecek gibiyim zaten sadece fikir almak için sordum.
Çocuk yakışıklı ortak yönler var vs tanımak istiyorum yani bir yandan da ama işte :(
Güncellemeler
1 yıl
Ya da nasıl ipal edebilirim dediğim gibi istemiyoeum :(
İlk buluşmadna önce çocuğu uyarsam nasıl olur?