Eski sevgilinin pişman olup sana geri dönmesini bekler misin?

Need4Read
Selam KS ahalisi! Aslında sormak istediğim şey şu. Diyelim ki sevgilinizden onun kararıyla ayrıldınız. Sebep; ihanet dışında herhangi bir şey olabilir, o kısım çok önemli değil ama siz onun size haksızlık ettiğini düşünüyorsunuz. Böyle bir durumda, eski sevgilinizin pişman olup size dönmesini bekler misiniz?
Eski sevgilin pişman olup sana geri dönsün mü? 🙄🙄😬
Eski sevgilinin pişman olup sana geri dönmesini bekler misin?