Kız arkadaşım için üniversite ve bölümümü değiştirmeli miyim?

Kız arkadaşımla ciddi bir ilişkimiz var ciddi düşünüyoruz geçen sene üniversiteye başladık ikimiz de benim kararsızlığımdan dolayı açıkçası kafamda olan bir üniversite veya bir bölüm de yoktu biraz daha ailemin tavsiyesiyle üniversite ve bölüm seçimi yaptım onlar yardımcı oldular şu anda okuyorum ama halen daha kararım bu mu değil kararım var mı yok bu sene bir daha üniversite sınavına girip kız arkadaşımın yanına onun üniversite ve bölümüne seçim yapmalı mıyım sizce ikimiz de birbirimizsiz yapamayan insanlarız hem bu bizim için çoğu şeyi kolaylaştırır gibi geliyor gelecek için aynı zamanda kız arkadaşım da bana bölüm konusunda destek olur onun başarılı olduğu ve sevdiği bir bölüm acaba sonradan sınıf atlama gibi bir şansım vs olur mu çünkü üniversite bittikten sonra o da yüksek lisans için yurt dışı düşünüyor gibi ben ona yetişebilir miyim sınıf vs atlayarak veya o beni 1 sene bekler mi şu anda benim de okuduğum üniversite ve bölüm yurt dışında henüz gitmedim pandemi şartlarından dolayı fakat yakın zamanda gitmem gerekiyor ama bu bizim adımıza çoğu şeyi zorlaştıracak onun da farkındayım böyle bir şey düşünüyorum onun için onlu bir mutlu güzel gelecek adına sizin düşünceleriniz fikirleriniz nelerdir bu konu hakkında acaba
Kız arkadaşım için üniversite ve bölümümü değiştirmeli miyim?