Erkekler ne düşünüyor? Kızlar ne düşünüyor? Soru detayına gelir misiniz?

Adıultimeguide
1) Saygıdeğer karşı cinslerim; en yakın arkadaşlarınızdan biri kız diyelim. Bu kızın tüm duygu durumu hallerini vs. gördünüz. Zayıf anlarını, güçlü olup ayakta durduğu anları... Acayip eğlendiğiniz kadar öfke patlamalarına bile şahit oldunuz. Auranız birinizle inanılmaz tutuyor. Tam bir dostsunuz yani. Bir gün an gelirde ona karşı bir şeyler hissetme durumunuz nedir?
-Benim kardeşim sayılır olmaz şimdi ya hem her şeyini biliyorum zaten mi?
-Eşim olma ihtimali çok yüksek ya hem başka hangi kızla böyle uyumlu olabilirim ki mi?

2) Peki siz çok sevgili hemcinslerim, sizler için sorumuz biraz daha farklı. (Neden farklı soru onu da hemen cevaplıyorum. Malum kadınlar olarak duygusal varlıklarız. Bizim böyle bir durumda karşı cinsi bir şeyler hissetme ihtimalimiz daha fazla o yüzden farklı bir soru soruyorum.) Neyse efenim her halinizi bilen her anınızı gören, duyan ve yanınızda olan en yakın erkek arkadaşınıza karşı;
-Ya... benim her halimi biliyor bir gün olur da sevsem bile utanırım filan onunla sadece arkadaş oluruz hem benimle olmak isteyeceğini de düşünmüyorum mu?
- ... ile bir şeyler düşünmem her halimi biliyor bir gizemimiz karizmamız filan kalmadı. Hiç o toplara girmeye gerek yok hem sevmem ben öyle şeyleri mi?

Dip Not: Bu kadar uzun soruyu okuyup anlayanlara üstün hizmet madalyası verilebilir bence KS kurucularıyla bir görüşmek lazım. :D

Sevgiyle kalın. Hayırlı Ramazanlar... :)
8 Cevap