Yalvarırım taktik verin Yıllar sonra karşısına çıkmak çok ÖNEMLİ?

Gizli Üye
Arkadaşlar gönül işleri için birine "SİNYAL" yakmam lazım "SİZDEN ÖZLÜ SÖZ" İSTİYORUM ne yazıcağımı bilmiyorum.

5 sene önce üniversite de biri vardı çok hoşlanıyorduk birbirimizden ben çok mutsuzdum babam vefat etmişti vs. Ben hiç kimseye bir şey demeden okulu bırakıp hattımı kırıp ordadan kayboldum, öyle gerekiyordu, kafam yerinde değildi.

-5 sene olunca tabi düzenli ilişki yapmış aldatılmış şimdi okul için 3-5 aylığına İtalya'da, Ben de haftaya İtalya'ya gidiyorum, İngstramdan bakıyor biliyorum Şimdi İtalya da bir fotoraf paylaşsam Altına ne yazsam ANLAR?

*O dönem mutsuz olduğumun farkında. Bir çok kez ağladığımı da gördü. O tarihler de attığı tweetlere baktım 10larca benimle ilgili tweet gitceğimi bile anlamış bari sarıl öyle git vs. Yazmış*
Yalvarırım taktik verin Yıllar sonra karşısına çıkmak çok ÖNEMLİ?