Serbest bırakılan erkek aldatir mi, devam eder mi?

Gizli Üye
Esim bir kadınla sanaldan yapmış. Bunu öğrendim söyledim öğrendiğimi. Özür dilerim falan dedi. Sakince bir önemi yok artik. Umrumda da değil istersen git yap, hatta getir yatak odamızda yap bir kere güvenimi sarstın, ben surekli yapıyor mu diye seni düşünemem, ne halin varsa gör dedim.

Şaşırdı bu tepkime, galiba klasik laflar bekliyordu bir daha yapma, yaparsan boşarım gibi. Simdi bazi erkeklere gizlice yapmak haz veriyor, bundan keyif aliyorlar, o adrenalin hoşlarına gidiyor. Bazilari da bu heyecan icin aldatıyor zaten karısıyla bir sorunu oldugundan degil.

Bende umrumda degil, ne yaparsan yap diye bir serbestlik verdim. Şimdi iki sey var ya rahat rahat yapar (ki bu benim boşanmam icin bir avantaj olur elimde delil olur, delil toplarim şu an delil yok elimde) ya da umursamadigimi gormesi onu gizli gizli yapma hazzindan, skor yapma gıbı hazlardan, o adrenalinden/heyecandan alikoyacagi icin bu durumdan zerre keyif almayacak ve haliyle aldatmasinin bir anlami, keyfi olmayacak. Biraz otomatikmen kendi kendine uzaklaşmış olacak. Iki secenekten birini yapacak diye düşünüyorum.

Sizce bu konusmamdan, bu serbestlikten sonra yapmaya devam eder mi?
Serbest bırakılan erkek aldatir mi, devam eder mi?
26 Cevap