Dokunmadan sevebilmek mümkün müdür?

Redamancy-4 u
Selam💸
Hani bazen mesafeler olur ya da aileler izin vermez ya da bir şeyler engel olur…
Dokunmadan sevebilmek mümkün müdür?

Dokunmadan sevmek mümkün müdür?
#reda
Güncellemeler
+1 yıl
Elbette mümkün ya sonuçta sadece dokunmak ile olmuyor ki bazen yani sesini duymasam bile görmesem bile gerçek hayatta yanyana gelebilme şansı olmasa bile adamın sana girişini seviyorsun yani içinde uyandırdıkları seviyorsun en kötü şey buna engel olamıyorsun mesela sevince işte ben artık pişman oldum sevmeyeceğim deyince bitmiyor
Dokunmadan sevebilmek mümkün müdür?