Vicdanım rahat değil?

Gizli Üye
olabildiğince kısa kesecem. İlişkim var 4 buçuk senedir, mutluyuz çok şükür. Ama ilk başladığımızda böyle flört aşamasında bana biri daha yazıyordu, her ikisi ile flört ediyordum karar veremiyordum, ciddiye de almıyordum öyle zaman geçsin diye. sonra şu anki sevgilim içime sinmedi ve babam öğrendi bana yazma diyerek konuşmayı kestim, zaten oda bunu bekliyordu dedim kendi kendime. Neyse işte oda senden vazgeçmicem falan dedi bende laf olsun diye diyor sanmıştm. Çok geçmeden diğer flört ettiğim kişi ile sevgili olduk, oda beni 1 ay sonra terk etti. Bu sürede işte şu anki sevgilim arada yazıyordu o ara anladım bana gerçekten değer verdiğini ve çok üzüldüm ama artık çok geçti. Neyse bana sürekli yazdı ben istemiyorum dedim hep. Sonra işte biriyle sevgili oldugumu ve ayrıldığımı falan duymuş. O an yıkılmış işte, ben senden vazgeçmedim ama sen hemen başkasıyla sevgili olmuşsun falan diye sitem etti ama yine de vazgeçmedi, baktım beni gerçekten seviyor bir şans vereyim dedim ve 4 buçuk senedir beraberiz. Şu an diyorum ki çok şükür, iyi ki o var hayatımda ama bir taraftan da vicdan azabı duyuyorum ona haksızlık yaptım diye  ama gerçekten bana değer verdiğini anlamamıştım, öylesine konuşuyor diye geliyordu o yüzden kesmiştim konuşmayı. Ara ara diyordu nasıl yaptın bana bunu falan diye, sonra bende dedimki eğer bu konuyu yine açarsan ilişkimiz biter zarar veriyorsun dedim. Ama yine aklıma geldi kendimi affedemiyorum  napsam unutsam mı bu olayı? Üstünden neredeyse 5 sene geçti. Siz olsanız ne yapardınız?
Vicdanım rahat değil?
6
2
Görüşünü yaz