Eski sevgilimden ben ayrıldım ama onu çok özlüyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Onu çok seviyordum o da beni çok seviyordu ama 2 yıl sonunda karakteri değişti, sevdiğim kişiden uzaklaşınca böyle yürümez deyip ayrıldım. Yine konuşmaya devam ediyorduk ara ara 1 2 yıl sonra bunun bir tanıdığı beni aradı çocuğa umut veriyorsun tarzı konuştu (umut verecek hiçbir şey yapmadım) onunla konuşmam bile umut veriyormuş falan. Önce umursamadım ama sonrasında 1 2 gün sonra kavga edince tepemin tası attı bana bir daha yazma deyip numarasını sildim. Gerçekten de yazmadı... Ne yapmalıyım, nasıl unuturum? Sürekli aklıma gelip duruyor. O artık benim sevdiğim kişiden uzaklaşmış olsa bile çok özlüyorum.
Eski sevgilimden ben ayrıldım ama onu çok özlüyorum, ne yapmalıyım?