Bu 3 erkek tipinden hangisi gercek sevendir?

Gizli Üye
3 tur erkek tipi sunucam size hangisi gercekten seviyodur
1- birlikte vakit gecirirken asiri ilgili, dusunceli takilip tartisinca kufur hakaret, assagilayici konusan, kusumseyen ama sonrasinda sen de aynisini yaptin yoksa demezdim diyen
2- ilgisini cok disa vurmayan karsi taraftan ilgi bekleyen ama hep onun iyiligine konusup asla saygisini bozmayan, normalde disariya sert mizacli biri olmasina ragmen hep yumusak tatli konusan, ne yapmis olursa olsun affeden kirgin olmadigini soyleyen ve asla kotu konusmayan
3- cok heyecanli ilgili gibi gozukup bi yandan bunu baskilamaya calisan ama isler kotuye gidince hemen tartismaktan kacip engel basan ve bidaha arayip sormayan
Bu 3 erkek tipinden hangisi gercek sevendir?