HAMİLEYIM BABASİZ COCUK BUYUTECEGIM KARMA KARISIĞIM KIMSEM YOK NAPİCAM BILMIYORUM?

Gizli Üye
Merhabalar ,29 yasindayim mimarim calisiyorum. 6 ay önce cok kisa sureli sevgili oldugum kisiden bi cocugum olacak.
Ayrildik zaten olmayacakti en basindan beri bunu tahmin ediyordum ama kendime engel olamadim , onu begeniyordum yakisikli ve saygili biriydi, pisman miyim bilmiyorum, biriyle kafamin tamamen uyup evlenmem cok zordu belki de hic cocuk sahibi olamayacaktim belki de iyi oldu ama;
Bebek yuzunden annem haric tum ailem bana sirtini cevirmis durumda bazende kardesimle konusuyorum ara ara. En yakin arkadasim belcikada haziranda gelecek ama benim dogumum Nisan sonu gibi olacak tamamen yalnizim doğuma giderken bile tek olacagim mesela bazen bunlari dusundukce uzuluyorum, bazende kontrollerde kadinlarin yanindaki eşlerini gordukce uzuluyorum ama dayanmalisin diyorum kendime bi evladin olacak babasiz buyuyecek bile olsa bi cocugum olacak o benden bi parca sonucta belki de benim hayatim duzelecek yalnizligim son bulacak bilmiyorum bazen kendimi cok caresiz hissediyorum
Paylasmak fikir almak istedim.
HAMİLEYIM BABASİZ COCUK BUYUTECEGIM KARMA KARISIĞIM KIMSEM YOK NAPİCAM BILMIYORUM?
3
2
Görüşünü yaz