Severek ayrıldım ve çok kötü hissediyorum. Sizce doğru mu yaptım?

cnsu18
1.5 yılı aşkın bir ilişkim vardı. 6 ay önce nisanlanmistık. Onu gerçekten çok seviyodum hala da seviyorum ve aşığım. Fakat bu zamana kadar turlu sebeplerden tartsma halimizden bir turlu kurtulamadik. Kendisi 30 yaşında bense 22. Yaşının olgunlugunu asla goremedim. Bir sorunumuz oldugunda asla çözüp tatliya baglayalım kafasına girip adam gibi sevmeyi bilmedi. Beni tek bıraktı cogu zaman ben konusup halletmeye çalıştım sorunlarımızı ama yine de ders çıkarıp yükü sırtına almadı. Son olayda en ufak seyle sevgimi karsilastirip iste sen beni boyle seviyosun diyerek ustume geldi elestirdi beni. Bende boyle bi olay yuzunden bile bana bunu yapiyosan s. ktir git hayatimdan dedim cekip gittim yanından. Wpde resmimizi kaldırdım o kaldırmakla kalmamıs yeni resimler koymus her hesabına. Çok zoruma gitti bu kadar basitmis megersem dedim. Buarada onun da beni en az ben kadar sevdigine eminim cunku daha onceki ayrilik anlarimizda asla gitmedi hep cabaladi sozler verdi bidaha asla olmucak boyle haklisin diyerek. Ama yine ve yine oldu artik ona laf anlatmaktan yırtınmaktan cok yoruldum.. sevgim dunyalari aşar ama mantıken beni anlamayan biriyle olmak istemiyorum. Sizce de tamam mı devam mı lutfen mantıklı yanıtlar verin gercekten kötü hissediyorum.
Severek ayrıldım ve çok kötü hissediyorum. Sizce doğru mu yaptım?
3
10
Görüşünü yaz