Erkekler niye doyumsuzsunuz ayrıntıyı okur musunuz lütfen bu aldatma değil de ne kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin?

Gizli Üye
Arada bir konuşmuşlar ama nasıl konuşmalar. q memleketlisi. Arkadaşlık adı altında resmen flörtleşmişler. Kızı olduğumuz şehre çağırmış gelirsen şuraya buraya götürürüm falan demiş. yok sevgili yapana kadar radarımdasın yok işte kahve ellerinden olursa içerim demiş.. birbirleriyle dalga geçmişler güle güle. İşte birlikte ortak bir şuraya buraya gidilme muhabbeti yapılmış. Kahve muhabbeti yapılmış. Daha bunun gibi bir sürü. Yüreğim kaldırmadı hepsini okumaya. Bu ne seviyesizlik? Kızın üstelik benim varlığımdan haberi bile yok. Bunun uykudan Uyanmasını bekledim. Daha sonra bildiğimi anlasın diye kızın ismini söyledim öteki odaya gittim. Sen nasıl konuşursun bu şekilde falan dedim. Şakaydı o ya dalgayı ciddi bir şey değildi neden okudun mesajları ki dedi. O günde birlikte kalmıştık. İki parça eşyamı sırt çantama koyup o yağmurumsu havada pijama mı bile değiştirmeden o üzüntü sinirle çıktım. Peşimden geldi arabayla. Boş boş yüzüme bakıyordu hiçbir şey söylemeden. Yüzüne bakıp yanından kafa sallayıp geçtim gittim. Sonra yine geldi durdu. Bu sefer Yanına gittim bağıra bağıra ne biçim arkadaşlık olduğunu kızla resmen flörtleştiğini arkamı döndüğümde acaba hangi kızla flörtleşiyor diye mi düşüneceğimi ben yapsam hoşuna gider miydi falan diye söyledim. O da o kızla zaten olmayacağını içinde öyle bir şey olmadığını istemezsem o kızla bir daha konuşmayacağını öylesine şaka olduğunu söyledi. Bende ona 7 aylık emeğimin gittiğini her şeyin yazık olduğunu söyledim. Çekip gittim ağlaya ağlaya. 2 gün oldu ne aradı ne sordu. Demek ki hiç değer vermemiş sevmemiş ondan mı aramıyor? O kadar üzgünüm ki. Hiç beklemezdim hiç. İçim yanıyor acıdan. Çok üzgünüm. Ne yapmalıyım bilemiyorum lütfen yardımcı olun.
Erkekler niye doyumsuzsunuz ayrıntıyı okur musunuz lütfen bu aldatma değil de ne kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin?
4
4
Görüşünü yaz