1. Evlilikte ekonomik ve psikolojik baskı boşanmak istemek ve gerçek aşkı bulduğunu düşünmek?

Gizli Üye
şu an evlilik birlikteligi içerisindeyim 4 yaşında oğlum var 22 yaşındayım. Eşimin bir dedigini ikiletmedim etek tıraşına kadar yapar tırnagına kadar keser gece uyurken öpüp koklayan birisiydim ve eşim sürekli kadınlıgıma , onuruma hakaret eden annemde 2 evlilik yapmış diye beni aşaglayan bir insan. 5 aydır yurtdışında ve bu süreçte en son hakaretlerinle dayanamayıp boşanma davası açmaya karar verdm ve çok yoruldum artık kalbim agrıyor içim titriyor. Kararımı gerçekleştirdikten sonra 9 yaşında bir kızı olan birisi ile tanıştım. Her anlamda yanımda dost yoldaş gibi ve eşimin durumunu biliyor ve eşimin geri gelip bu evlilige devam ettirmeye tahammülü yok eşimin beni haketmedigini düşünüyor ve evlilik birlikteligi içerisinde ona aşık oldum şimdi eşim köpek gibi pişman dönmemi bekle boşanmayalım diye yalvarıyor ama artık istemiyorum. Bu insan ise çok çok ilgili ve çocugumla çocuğu ile çok güzel anlaşıyor. Eşimden nasıl boşanacagım bilemiyorum boşanma sebebim tekrar evlilik değil gerçekten ağır hakaretleri kalkramıyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım çok yoruldum kalbim kaldırmıyor.
Güncellemeler:
10 gü
Not : Ben 22 eşim 35 yaşında.
1. Evlilikte ekonomik ve psikolojik baskı boşanmak istemek ve gerçek aşkı bulduğunu düşünmek?
10
1
Görüşünü yaz