Sevdiğim cocugun kapısına not bırakmak?

Beyzanurgenç
merhaba. Benim uzun zamandır platonik aşık olduğum biri var. Onun haberi var ama güven problemi oldugu için pek kimseye güvenemiyor ama benim duygularım cok farklı yani kaderim oldugunu hissediyorum ilk günden beri ve bunuda destekledim cok istihareye vs yattım. Neyse konuya döneyim bana bir kaç ay içinde yazacagını düşünüyorum. O yüzden de böyle içimden geldi ona bir iz bırakmak istiyorum. Bugün ananemle hastaneye gidicez ve onun dedesinin evi var dün aksam ordaydı yani orada kalıyor eger cesaret edebilirsem kimse görmeden kücük bir kagıda şöyle yazdım "seni kollarımla sarmak ve kalbimin içine yerleştirmek istiyorum. İçindeki güzellik öyle ki seni sonsuza kadar öpmek istiyorum. Seni oldugundan daha fazla ve de daha cok sevıyorum" yazdım alta da onun adını soyadını yazdım yani mesela Ahmet 'e gibisinden benim kim oldugumu anlasın diye sana cok asık ama senin istemediğin birisi yazdım. Bir de böyle zarflar oluyor ya beyaz davetiye felan veriyorlar dikkat cekmesi için onun içine koyucam kağıdı dısına yine adını soyadını yazcam ama aklıma bişey daha geldi içine onun kullanabileceği cok ufak da olsa veya anlamlı ne koyabilirim ve sizce böyle bişey yapayımmı bulsa ne hisseder benim oldugumu anlarmı cevap verirseniz cok sevinirim ❤️❤️🌹
Sevdiğim cocugun kapısına not bırakmak?
2
0
Görüşünü yaz