Sevgilimden ayrılmalı mıyım lütfen bir fikir verin?

Gizli Üye
arkadaşlar merhabalar iyi akşamlar. sevgilimle 1 yıla yakındır tanışıyoruz ancak bunun 8 ayında her gün konuşuyorduk sürekli bir flört hali ama o adını koymak istemiyordu. ilişki toplarına hazır değilim seni üzmekten seni yıpratmaktan korkuyorum diyordu. önceki sevgilisini bahane edip ben ilişki işlerinden çok sıkıldım diyordu. neyse biraz sıkıntılı bu dönemin ardından sonunda aramızda bir şeyleri az da olsa netleştirdik. 3 ay kadar zamandır sevgiliyiz diyebilirim. ancak bu 3 ay zarfında erkek arkadaşım bana sayısız defa saygısızlık yaptı. çok kez ayrılmaya niyetlendim ama iyi günlerimize kıyamıyorum. ilgisi yok değil. her şeyimi hatırlar eder her gün buluşmak ister ama ilişkinin yükünü mü kaldıramıyor anlamıyorum. şimdi çok geniş bir arkadaş çevresi var ve her gün onlarla beraber. istisnasız her gün. sabahtan geceye kadar beraberler ve biz artık hiç konuşup bir şeyler paylaşamıyoruz. bir keresinde eve erken gitsen bir 15-20 dk konuşsak dediğim için ne bileyim 15-20 dk sadece seninle mi konuşacağım dedi. aynı konu yüzünden benim bu kadar geniş bir arkadaş çevrem varken senin istediğin gibi birisi olmam mümkün değil dedi. sen istedin diye ben kendimde en ufak bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum dedi. ben bunların tümünü affettim. ancak son zamanlarda son derece büyük saygısızlıkları oldu artık geceleri uyuyamıyorum. bana snapchatten sildim dediği kızı silemediğini gördüm. aynı kızla soğukluk koyacağına da söz vermişti ve senin soğukluk anlayışın snapchatten fotoğraf atmak mı deyince evet benim soğukluk anlayışım bu kusura bakma sen istedin diye iyi insanlarla arama mesafe koyamam dedi. bu konu yüzünden bana sen normal değilsin sen takıntılısın gibi şeyler söyledi. artık ben geceleri uyuyamıyorum bunların tümünü kafama takıyorum. bugün buluştuk hiçbir şey yokmuş gibi öpüyor dokunuyor ama tüm bu yalanları saygısızlıkları artık kaldıramıyorum yine de ondan ayrılmaya cesaret edemiyorum. sanki karşıma daha iyi bir insan çıkmazmış gibi düşünüyorum. ilişkinin başlarında olan özgüvenimi tamamen sömürdü. beni herkesten farklı ve sevilmeye layık bir insan olmadığıma inandırdı. ya lütfen bana akıl verin objektif bir şekilde ☹️☹️☹️ ben ne yapmalıyım
Güncellemeler
+1 yıl
fikirlerinizi bekliyorum
Sevgilimden ayrılmalı mıyım lütfen bir fikir verin?
4 Cevap