Öğretmenim ona olan ilgimi anladı mı (dersinde çay götürdüm)?

Gizli Üye
Bizim okula genç yakışıklı bir hoca geldi aşırı sempatik hiç hoca gibi değil çok güler yüzlü haliyle yanında çok rahatım. Adamla flört ediyo gibiymişİZZZ arkadaşlarım öyle diyo. Yanımda çalışkan değil zeki olduğunu falan söylüyo hoca kendini övüyo yeni olduğu için girdiği sınıfları bulmasına yardımcı oluyorum. Bugün yine muhabbet ede ede sınıfa giderken bak dikkatimi dağıttın senin yüzünden yanlış sınıfa çıktım dedi (dersi 1. kattaymış bizim sınıf 3. katta bizimle çıktı) Bizim de ders boştu aşağı indik sesini duydum koridorda otomattan 1 çay aldım sınıf kapısı açıktı kapıya kadar geldim öğrenciler vardı girmeye utandım da kapıdan kaş göz yaptım fısıldadım güldü ama utanmış gibiydi de sınıftaki öğrenciler de küçük değil yani 10. sınıflaraydı dersi eliyle istemiyorum yaptı kısaca red yedim mxjxkfjdlxjkd şimdi ben hocaya mı yavşamış oldum anlamış mıdır ilgimi
Öğretmenim ona olan ilgimi anladı mı (dersinde çay götürdüm)?