Hiç tanımadığım birine aldatan sevgilisinin ss'lerini attım, yaptığım kötü bir şey mi?

Gizli Üye
biri vardı Instagram storysinde etiketleyip bi kızı paylaşmıştı ve o gün naber yazdı bana ben de bundan suphelendim o kızla sevgili olduğunu düşündüm ve oyleymiş zaten ben de bununla samimi konuştum sonra o ss leri kız arkadaşına attım, kız aslında doğal olarak inanmadı başta sonra inandı ama ve ayrıldılar ben de çocuğa ana bacı sövdüm bilmiyorum belki de yapmamaliydim ama böyle bir şey bana yapılsa bilmek isterdim yaptığım kötü bir şey mi
Çocuk şey yazdı milletin derdi seni mi gerdi tarzında ben de beni gerdi diye cevap verdim ama bilmiyorum aslında mutluyum da kızı öyle birinden kurtardığım için ve kızı hiç tanımıyordum önceden

A1 ile anlattım kusura bakmayın hızlı yazdım biraz
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar çocuğu zerre sevmiyorum ve tanımıyorum bile asla kendim için yapmadım bunu sırf o kız ilerde üzülmesin diye
Güncellemeler
+1 yıl
Ve o çocuğu sevdiğim için değil kıza ss atabilmek için samimi konuştum yanlış anlaşılmasın zaten kız dedi bana samimi olur musun diye ben de ona göre konuştum çünkü kız daha fazla kanıt istedi benden
Hiç tanımadığım birine aldatan sevgilisinin ss'lerini attım, yaptığım kötü bir şey mi?