Sevgilimi seviyorum ama yaptıkları gücüme gidiyor?

Gizli Üye
Sevgilimle 2 yıllık ilişkimiz var benim için her şeyi yapıyor bende onun icin yapiyorum ama ağzı pis küfür ediyor kıskanç ve kısıtlayıcı onun için her şeyi yaptım aldattı çünkü benim böyle daha çok değer vereceğime inanıyor sürekli kavga ediyoruz yani haftada 7 günün 4 günü güzel 2 günü kavgalı 1 günü limoni geçer sürekli aynı ve bana sen şunu yapıyosun kesin deyip iftira atiyor geçen sınıf arkadaşıma benimle konuştu diye kol atti herkesi uzaklaştırdı onu seviyorum ama yapamıyorum hep ayrılıp barış yapıyoruz ve ben hep affediyorum ne yapsa affediyorum yine kapımda bekliyor kendimi kötü hissediyorum ama barışınca ilerisi daha kötü olucak birbirimize saygımız kalmadı huzur bulamıyoruz kendini acındırıyor kötüyüm diye hep aynı şeyleri diyor 1 tane arkadaşım var sadece hepsi gitti o da bana enayisin diyor ben devam etmek istemiyorum ama beni arıyor ayrılmayalım diye yalvarıyor ALLAH aşkına bana bir akıl verin ben çok kötü durumdayım ne yapacagimi bilmiyorum çıkmazdayım kendime zarar veririm diyor yaptıkları çok gücüme gidiyor ama her şeyi hadi ordan edip sarılasım geliyor sonra da yaptıkları hep aynı şey oluşu aklıma geliyor kendimi durduramıyorum benimle aynı durumu yaşayan var mi
Sevgilimi seviyorum ama yaptıkları gücüme gidiyor?
3
4
Görüşünü yaz