Cebi boş hatta bomboş erkekler neden sevgili yapıyorsunuz hem size yazık hem kıza yazık değil mi?

Gizli Üye
Biz kankamla üniversite 3 öğrencisiyiz bugün kankan ben Ve 2 sevgililerimiz 4 kişi buluştuk benim sevgilim avukat onun sevgilisi daha üniversite öğrencisi işte yemeğe falan gittik biraz mağaza gezdik tabii ben bir dünya eşya aldım arkadaşım üzüldü farkındayım hatta onun için daha alacaklarımı almadım yarıda bıraktım yemeğe gittik orada zaten sevgilim ödedi en son bir sinemaya gittik adamın cebinden sevgilisinin sinema biletini ödeyecek kadar bile para çıkmadı cebi boş erkekler ne diye sevgili yapar ki yazık değil mi Benim arkadaşımaŞimdi aranızda bana sevgili parası yiyen fakir kız gözüyle bakacaklar vardır Ben kendi istediklerimi iyi kötü kendim de alabilirim hem sevgilim de bir dünya davaya bakmıyor meslekte ikinci yılı 4 5 dava anca alabildi onun da zorlandığı zaman oluyor ama insanın cebinden bir sinema bileti parası çıkmaz mı ya şimdi bana paragöz diye sayacaklar şimdiden gülüp geçiyorum parasız da hayat geçmiyor hikaye anlatmayın
Güncellemeler:
1 ay
Ahshs 😀 herkes hakarete gelmiş sevgili parası yiyen paragöz kız hesabı onu bekliyordum zaten maksadım kimseye tepeden bakmak değil ben sadece anlamaya çalışıyorum insan çalışmazken bir yol parasını hesap ediyor bunun yanında Niye bir başkasının sorumluluğunda alıyorsunuz hem onu hem kendinizi niye eziyet ediyorsunuz bunu anlamaya çalışıyorum sana dedi
1 ay
Anlatmak istediğimi anlamaman ıza hiç şaşırmadım zaten Türkiye'nin okuduğunu anlama potansiyeli çok düşük
Cebi boş hatta bomboş erkekler neden sevgili yapıyorsunuz hem size yazık hem kıza yazık değil mi?
8
5
Görüşünü yaz