Yardimci olur musunuz lutfen acil?

Gizli Üye
Gercekten cok yoruldum surekli dusunuyorum ne yapacagimi bilmiyorum hislerim dogrumu yoksa ben mi kafaya taktigim icin korkumu oluyor benim yakin bir arkadasim cook guzel baya kiza hayranlikla bakıyorum ve konustugum bir kisi var (henüz gorusmedik) ilerde tanisma olursa vesaire mutlaka arkadaşımı gorecek ya Ben araci olursam onlarda birbirinin kaderiyse ve bazen mesela arkadaşımın annesinin pasaport sorunu oldugunu soylemisti 5dk sonra konustugum kisi bana annesi pasaportunu unuttu diye mesaj atti diyorumki kaderleri bir gibi ayni seyleri yasadilar ve boyle icime supheler geliyor ve aklima benimle gorustugunde beni guzel bulmazsa Ben tek içimi guzel olduğu icin benimle evlenmesini istemiyorum ben istiyorumki karsimdaki kisi bana hayranlikla baksin istiyorum baslarda onu hic kiskanmiyordum umursamiyordum olacagi varsa olur diyordum artik yakininda bir kiz olsa kafayi yiyecek duruma geldim delirmeme ramak kaldi (biraz abarttim ama hissetiklerim bu) ne yapacagimi nasil davranacagimi ne hissedecegimi bilmiyorum 7 aydır konusuyoruz ona aşık mi oldum yoksa sadece konustugumuz icin mi bagladim ne hissetttigimide bilmiyorum lutfen biriniz yardimci olsun...
Yardimci olur musunuz lutfen acil?
5
2
Görüşünü yaz