Bosanma aşamaları.. bir şans daha?

Gizli Üye
Merhabalar.. çok zorlu bir yıkık dökük bir evlilik yaşadım.. sorunlarda eşimin ailesi ben haklioldugum halde , eşimin onlara toz konduramamasi, esim tarafından şiddet alkol küfür hakaret den dolayı şu an boşanma aşamasındayız. ben evi terk ettim ve babaevindeyim şu an kucağımda 11 aylik kızımla.. avukat uzaklastirma vs hersey tutuldu,.. eşim boşanma taraftarı değil yani bu adam ne yapmaya çalışıyo ben anlamadım. Sorunlqri asamiyoruz devamlı en ufak bir tartışmada şiddet uygulayan bir insan kalkıp ben seviyorum gerekirse ayri eve çıkarım herseyi yaparım demiş... Bir şans daha tabiki olmicak ben bosanmakta kararlıyım.. her defasında hastanelik olup heryerim yaralı bereli geliyorum buraya. Bu ikinci olay ayrıca.. Yani kendisi aşırı kıskanç bir insandı her dediğini yaptım giyme dedi giymedim yapma dedi yapmadım ama ona hersey servestmis gibi davrNiyodu.. ama her konuda beni suçlamış ve sonra vay efendim seviyormuş bilmem ne.. birdaha evlenemem düşüncesiyle mi böyle yapiyo ne yapmaya çalışıyo anlamadım.. gerçek sevgi bu mudur yani.. defalarca kez döv söv hastanelik hakaret et sonra ben seviyorum? Niye bu insanlar böyle neden herkes bir çıkar peşinde? Artık gerçekten yaşamaktan bıktım
Bosanma aşamaları.. bir şans daha?
10 Cevap