Yaş farkı var ve işte tanıştık ona da okey ama insanlar ne düşünür diye hep düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Gizli Üye
Aramızda yaş farkı var. Fakat o kadar dünyanın en mutlu insanı yapıyor ki beni. Kendisiyle iş yerinde tanışmıstık ama ben stajyerdim. Çok ilgili ve her sorunumda yanımda sorunum dediğim hani ufak çaplı kafa danışma gibi düşünün. Her daim beni önde tutuyor ve yaş farkı olması çok daha iyi bence ne istediğini biliyor nasıl davranmasını biliyor. Ki bende olgun seviyorum zaten olgunum yaşıma göre. Değerini de hissediyorum. 8-9 aydır hayatımın içinde zaten. Ama bir sonuca varıcak illa ki diyorum. Yani nasıl olucak bilmem ama sanki sevgili gibiyiz öyle diyim. Her şeyi konustugum kafa dengim ve art niyeti gram yokk. Ya cidden iyi hoşta buna çevreler ne der bunu çok düşünüyorum yanii insanlar ne der diye. :( kafamı bu durum çok karıştırıyor.
Yaş farkı var ve işte tanıştık ona da okey ama insanlar ne düşünür diye hep düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?