Biraz derdimi anlatmaya ihtiyacım var. aklı başında insanlar bakabilir mi?

Gizli Üye
merhaba arkadaşlar. çok güzel ve kaliteli bir ilişkinin içerisindeydim. nikah kıydık, harika giden bir birlikteliğimiz varken bir anda aramızda büyük bir tartışma çıktı. ben çok ağır şeyler söyledim o da söyledi. tamamen bitti derken yine konuşmaya başladık ancak şu anda bana, kalbimi kırmak için abuk subuk şeyler söylüyor. ben yüzü güzel bir kızım. gözlerim çekik, burnum küçük ve dolgun dudaklarım var. aranan yüz işte. 3 dil biliyorum, akademik hayatım çok iyi durumda ama bu dönemde biraz kilo aldım. bana kilo ver öyle barışalım diye abuk subuk şeyler söylemeye başladı. muhtemelen sağlığım için ve bu halim iyi olmadığı için bunları söylüyor, vereceğim zaten. hem çok seviyorum hem kendimi o şekilde zaten çok beğeniyorum eski halimi özledim. ama sizce bunu yaparak kendime saygısızlık etmiş olur muyum? ben art niyet aramıyorum, bir insan ömür boyu yanında olacak kişiyi en iyi şekilde isteme hakkına sahip olarak görüyorum. hem kendim hem de sevdiğim biri için kusursuz olmak benim için sorun değil.
Biraz derdimi anlatmaya ihtiyacım var. aklı başında insanlar bakabilir mi?
6
2
Görüşünü yaz