Kaynana Gorumce Gelin ilişkileri?

Yarendila1234
ACIL!!! Merhaba arkadaşla R 2 aylık evliyimKaynanamGörümcemleTelefonda konuşurkenDuydumArkamdan konuşuyorduAynı evde yaşıyoruz birlik. Daha sonra ben neden arkamdan konuşuyorsun diye yanına gittim inkar etti bende bağırdım ona daha sonra bana dedi cehenenmeme kadar ister inan ister inanma. Nisanliyken de bana çok soğuktu herkes diyordu bu seni istemiyor belli bende ogretmenim onu sırf eşim için kabul ettim gayet güzelim istenmiycek biri degilim ama işte sevemediler beni birtürlü. Görümceme başka şehre kaynanam giderken hediye gönderdim bi teşekkür bile etmedi bu eve gelince ben nasıl yüzüne bakayım teşekkür etme gereği duymayan biri için bende eşime herşeyi anlattim o da düzelir dedi annemi bırakıp başka yere taşınamam dedi tek gelinim kaynatam ölmüş uzun yıllar önce 😏 bize kaldı şimdi evleri var kendilerinin 3 müz aynı evde yaşıyoruz eşim ben annesi ama hic huzurum yok odamdan çıkmak istemiyorum yüzü çok asık yüzünü her görüşte psikoljim bozuluyor.. görümcelerimin kendi aralarında bide annelerinin oldugu grupları var bana diyorlardı evlen senide alıcaz evlendim hic birşekilde sürekli de sosyal medyayla bağlantıları var Sürekli yani ha meraklı değilim nefret ediyorum onlardan ama öyle söyleyip yapmamaları garip ne yapmam gerekir?
Kaynana Gorumce Gelin ilişkileri?
5
1
Görüşünü yaz