5 yıllık sevgilim bana o….. sun diyor. Neden?

Gizli Üye
Yalnız yaşıyorum diye bana sen o…lük yaparak para kazanıyorsun Bisürü küfretti ayrıldı. Zoruma gitti Bu ne saçma bir düşüncedir Ya Yalnız yaşayan o…. Mu oluyor Niye böyle düşünce yoksunu insanlar var bu ülke de.
Güncellemeler
+1 yıl
Buradakiler de sorguluyor Ne Çok kötüsün gerçekten. Sizler gibileriyle arkadaş sevgili kardeş oluyoruz. Meğer ne tehlikeliymişsiniz. Bekliyordum zaten burada da yargılanacağımı iğrenç barbarlar.

. Cevaplarını beğendiklerimi tenzih ediyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Bişeyimi falan görmedi 9/6 çalışan insanım Allah aşkına o.. denilince o.. mu oluyorum. Ne saçma sorular Kendisi geri döndü özür diledi Öfkeden dediğini söyledi ama ilerisi daha kötü olacak biliyorum Barışmadım Hiçbi kadın böyle hakaretleri haketmiyor İçinizde ne duygu yoksunları var Sizin bu empati yoksunluğunuz nereden geliyor Sıkıntınız ne acaba Yorumlara bak ya
5 yıllık sevgilim bana o….. sun diyor. Neden?