Benden faydalanmaya çalışan doktor mu? Beni seven doktor mu?

Gizli Üye
birkaç gün öncesinde sorularımda konuyu az çok anlatmıştım bugün personel odasında yalnız konuşma fırsatımız oldu kendisini yanlış anladığımı kötü bir amacının olmadığını saf duygularla yaklaşmak istediğini dile getirdi benden hoşlanıyormuş çiçeği evime jest olarak gönderdiğini söyledi hoşlanmadıysam bir daha bu tür davranışları yapmayacağını söyledi bende ılıman davrandım daha sonra bir iki sohbet ettik ve konuyu evliliğe getirdi evlenmek istediğini düzenli bir hayat yaşamak istediğini söyledi daha sonra bana sordu bende doktora yapmak istediğimi akademik kariyer yapmak istediğimi söyledim evlendiğinde de doktora yapabilirsin tarzında konuşmalar yaptı ben 24 yaşındayım henüz düşünmüyorum dedim bende 30 yaşındayım gibili cümleler kullandı sizce ne yapmalıyım? beni mi kandırmaya çalışıyor amacı ne?
Benden faydalanmaya çalışan doktor mu? Beni seven doktor mu?