Sevdiğin insanın sana, değer verdiğını nasıl anlarsın ?

Gizli Üye
onu cok sevıyom cok da cıddı dusunuyorum ama cok ılgısız nedenı soyluyor ama bılmıyom sadece onu ıkı kere terk etım ıkı sonra gerı konustuk ama dayanamıyom onsuz oda terk etöemden korkuya bnde durumu ızah edıyom dıyorum kı artık ıste bnı aılemden. Bana da gelen oluyor suana denk bırcok kusıye hayır dedım aıkem supe duymaya basladı bu kıza ıyı ınsanlarlar varlılıklı evı barkı olan ınsankar geluyor bu nıye hepsını red edıyordıye konusma gecıyor sevdıgımı soyleyemem aıleme vermezler bılıyom. ona da ızah edıyom olayı bı yuzuk takak gel ısted bnı gızlı gızlı konusmaktan bıktım dıyom susuyır. Bıkıyom hıc bı kızla konusmadıgını ama ılgısız dıyorum yuzune cok ılgısızsın dıye bna zaman hıc ayırmıyon dıye bnım yerıne koy kendını ıs yerınde telefon yasak sabah 7.00aksam9.00kadar sonra aplamgılde oluyom musaıt olmuyom aılem bılmıyor senı gorucu usulu olsun dıyonda dıyor bn bı kere sesını duymak ıstıyom muusaıt olmuyor o bn nıydem ya namaz kılsam yatsam sevgıkımın bnım kaderım oldugu anlasılır mı
cok karısık yazdım kb.
Güncellemeler:
21 gü
biri bana yol gostersın bılıyom bnı kuulanmır kulansa hısederım acaba ona cok deger verdıgım ıcın mı oyle bn kımınle konısursam bı erkek de olsa ss alır atarım ına bak bn sunla konustum haberın olsun dıye. benım arkaöda kosan da oldu gercektrn sevgısını hosedım ama ona dedım bn mustafyı sevıyom dıye ama o konustıgum ınsan sevdıgını belı edıyordu sohbet edıyordu dertlesıyordu aılesını goserıyordu yıgenlerı ıle konusturuyordu . benımle konusurken ondakı heycanı sevgıyı hosedıyordum
21 gü
ben ona mustfayı sevıyorum dedıgımde yuzundekı bozuklugu hısedıyordum uzuluyordu morlı bozluyordu onu bırak gece uyurken yalvarıyordu sana bakarak uyumak ıstıyorum dıye trlefonu kapatınca kızıyordu kımse duymaz sadece bana bakarak uyu bıkıyom mustfayı sevıyon ama bna bu ıylıgı yap dıyordu bn ıse bunu bıle mustfaya soyledım yaln konusmadım bıraktım yanlıs oldugu ıcın o cocuga umut olmayım dıye ama neden mustfa boyle degıl canım yanıyor 😔😔😔😔
Sevdiğin insanın sana, değer verdiğını nasıl anlarsın ?
4
1
Görüşünü yaz