Aileler yüzünden nişan atmak nekadar doğru?

Gizli Üye
Bir yıldır nişanlıyım nişanlımın annesi hiç biseye karışmayan bana her gördüğünde yok oğlumu mutlu edebilecekmisin gibi laf sokan biri. Nişanlım ile çok iyi anlaşırız başbaşa. Fakat annesi hiç bir üstüne düşeni yapmazken oğlunu doldurup sürekli üstume salar annemi kötü göstererek. Sen anneme düğüne kadar gorusmeyelim dersen kadın ne yapsın. Nişanlımla aramızda annesi yüzünden tartışma çıktı sebep eşya aldık beyaz eşya vs ama annesi evimden çıkmıyor yemek yapmayı bahane edip evde esylarimi kullanıyor vs. Dedim yoluna artk ben yoruldum. Annesi babamı arıyor kızın demiski onunda kızı var yasayak diyip bana bedduva etmiş benim yanımda bunları diyor babama. Kızım ben görmüşüm geçirmişim daha eve gelmeden anneyi ogulu birbirine düşüren bir gelin düşün seni kim dolduruyor kızım babamın yanında en masumu bunlar neymiş eşya bakmaya gotirmemisim gelingile gotirmemisim. Bende sinirlendim yüzüğü eline verdim annesinin dedim oglunuzu çok seviyorum ama sebebi sizsiniz oğlunuz erkek olsa bana laf söylemenize izin vermezdi Sizin yuzunuzden olmadı iki elim sebebi kimse yakasinda kendi kızı da var kalktım gittim doğru mu yaptım babamin yanında ya anneme sırtını dönmeler bana laf sokmalar. Çok seviyorum ama yapmak zorunda bıraktı kadın
Aileler yüzünden nişan atmak nekadar doğru?
7
5
Görüşünü yaz